02.09.2019

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Міські електричні мережі» (далі-Оператор системи розподілу)

Повідомляє, що з 02.09.2019 р будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі- Договір), а саме:

пункт 3.3. розділу 3 договору викладено в наступній редакції:

«3.3. Споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу (постачальнику послуг комерційного обліку) в один із таких способів:

1)  через особистий кабінет на сайті Оператора системи розподілу;

2) за телефонами  (03636) 2-47-53; 067 360 94 23; факсом: (03636) 2-34-38

4) через СМС за тел. 067 360 94 23

5) шляхом зазначення показань у сплаченому рахунку Оператора системи розподілу;

6) на електронну адресу pokazmem@gmail.com.

Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку в будь-який інший день календарного місяця є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число розрахункового періоду (календарного місяця).

У разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Якщо за підсумками наступного місяця Споживач надасть покази лічильника електричної енергії, визначення фактичного обсягу розподілу та споживання електричної енергії за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показів та показів, на які споживачем здійснено розрахунки.»;

2) у главі 8:

пункт 8.6 викласти в такій редакції:

«8.6. У разі порушення розрахункового обліку з вини Споживача Споживач сплачує Оператору системи вартість необлікованої електричної енергії, визначену відповідно до вимог ПРРЕЕ.»;

абзац третій пункту 8.9 виключити.

Якщо зазначені зміни умов договору є неприйнятними, ви маєте право припинити дію Договору, повідомивши про це Оператора системи розподілу до 23.09.2019р. у письмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Оператора системи розподілу(тобто після 23.09.2019р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах.

                                                           Шановні споживачі,

які приєднуються до умов договору споживача про надання послуг з розподілу після 02.09.2019р.

Пропонуємо вам для розгляду форму Договору споживача про надання послуг з розподілу